Skip to main content

Hea tunne ja nauding, mida pakub lõõgastav saun või terrassivann sumedal õhtul ja meeleolukas grillipidu, mis saab jätku kuumas kümblustünnis annavad sulle märku, et käes on aeg, mida oled oodanud – kvaliteetaeg su oma koduõues.

Meie Lingalaius soovime siiralt, et saaksid seda kogeda sagedamini ja usume, et kõik meie meistrite kätetöö all valminu annab sulle selleks rohkesti võimalusi.

Hea tunne ja nauding, mida pakub lõõgastav saun või terrassivann sumedal õhtul ja meeleolukas grillipidu, mis saab jätku kuumas kümblustünnis annavad sulle märku, et käes on aeg, mida oled oodanud – kvaliteetaeg su oma koduõues.

Meie Lingalaius soovime siiralt, et saaksid seda kogeda sagedamini ja usume, et kõik meie meistrite kätetöö all valminu annab sulle selleks rohkesti võimalusi.

IMG20230417143933 2 scaled 040bc33e | 2023

Saunad

Lingalaiu Harmony saun pole pelgalt ainult saun, see on midagi enamat! Harmony on luksulik spaa ning teraapia otse sinu koduhoovis. 

Mugavamaks mõnulemiseks on Lingalaiu saunad saadaval just teie elustiili arvestava küttelahendusega.

Kümblustünnid terrassivannid saunad lingalaid aed kodu garden terrassivann tünnisaun kümblustünn saun tervis harmony lux furo spring 1100 800 1700

Terrassivannid

Terrassivann ühendab endas minimalismiergonoomilist disaini ja luksust, mis sobib kaunistama nii siseruumi kui ka koduaeda. 

Mugavamaks mõnulemiseks soojas vees on kõik Lingalaiu terrassivannid saadaval just teie elustiili arvestava küttelahendusega.

Kümblustünnid terrassivannid saunad lingalaid aed kodu garden terrassivann tünnisaun kümblustünn saun tervis harmony lux furo spring 1100 800 1700 1500

Kümblustünnid

Kümblustünn ehk tünnisaun on lõõgastav ja tervisele kasulik ajaviide igal aastaajal igasse kodusse, kus on olemas hooviala või terrass.

Mugavamaks mõnulemiseks soojas vees on kõik Lingalaiu kümblustünnid saadaval just teie elustiili arvestava küttelahendusega.

Lingalaid 6012 Saunaolid b4de8ae5 | 2023

E-pood

Et kümblustünn ja terrassivann säilitaks oma eksklusiivsuse vajab see hoolt ja armastust.Meie Lingalaius teame täpselt, mida vajab üks saun, et see kestaks.

Lisaks vali meie epoest saunade meeleolu säilitamiseks aroomiteraapiast endale rahustav eeterlik õli.

Kliendid kiidavad

Google reviews 4.8 ★★★★★

 • Örjan M. ★★★★★

  Oleme Lingalaiu kümblustünni ostuga väga rahul. Kümblustünn on korralik, väga kvaliteetne ja mahutab kaheksa inimest. Valisime happekindlast roostevabast terasest suure ahju, kuna kasutame merevett, ja seda on ülimugav kütta. Kogu ostuprotsessi jooksul anti meile põhjalikku teavet ja juhiseid ning teenindus oli suurepärane. Kiire tarne ja väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Lingalaidu võib tõepoolest soovitada!

 • Andy K. ★★★★★

  Tundub, tegime õige otsuse, valik ju tegelikult lai. Suur on ootus nädalalalõpu saunale ja siis külma tünni!
  Midagi lahedamat ei oska ette kujutadagi. Eks jahedate ilmadega,saab jälle teistpidi naudingu kätte. Tünni pagaldamine läks üle ootuste lihtsalt. Hooldus ja pesemine väga hõlbus.Tänud meistritele ja tootearendajale, kes käis eraldi vee ärajooksu timmimas. Valikus võiks olla ka suurem veeärajooksu kraan, et vesi kiiremini lahkuks tünnist.
  Soovitan kõigile, vaatamata tiba kõrgemast hinnast, saate väga hea tünni!
  Andres ja Helily, Jõulumäe kandist Pärnumaal.

 • Härmo H. ★★★★★

  Ettevõte, millel on asjalik teadmiste ja kogemustepagas ning kes hindab kokkulepetest kinni pidamist!
  Hind on võrdelises väärtuses toodete kvaliteediga!

 • Jane P. ★★★★★

  Suurepärane müügieelne - ja järgne teenindus. Turu intelligentsem ja eksklusiivsem toode.

  Kristi L. ★★★★★

  Nii kena vann. Me panime ta terrassi peale nii et kui ahi köeb siis saab elavat tuld toast nautida. Mullid ja valgus, mega. Ja nii hästi sai puhastada ka.

 • Lisa W. ★★★★★

  Me oleme väga rahul ostukogemusega, mis me Lingalaiust saime. Super professionaalne tugi ja suhtlus Rootsi osakonna esindajalt Marlenilt. Me saime kiirelt vastused kõikidele oma küsimustele, mis omakorda tekitas meile kindlustunde meie ostu osas. Meie tellimus jõudis kohale paari päeva jooksule ning me olime meeldivalt üllatunud kui ilusa kümblustünni me olime valinud! Kõrgkvaliteetne ja väga ilus!

  Müük

  Tehniline tugi

  Turundus/koostööd

  Lingalaid OÜ

  1
  1 item

  [wpforms id="5539"]