Lisatarvikud


Katted ja hooldustarvikud

Kõige levinumad tarvikud on katted ja erinevad hooldus tarvikud nagu näiteks lisa filtripallid . Katteid on saadaval kõigi meie kümblustünnide jaoks. Valikus on katteid nii kümblustünnide kui ka terrassivannide jaoks.

Katte abil kiirendate kümblustünni vee soojendamist, hoiate seda kauem soojana ja optimeerite ka järgmise päeva soojendamist. Kate takistab mustuse sattumist vannivette ja hoiab mullivanni puhtana ka siis, kui see on tühi. Lisaks parandab kate turvalisust, eriti laste ja lemmikloomadega perede jaoks. Kate kaitseb kümblustünni sisemust ka UV-kiirguse eest.

Puhastusvahendid ja hügieen

Et kümblustünni või terrassivanni vesi säiliks võimalikult pikka aega puhta ja hügieenilisena, peab tünnis või vannis olevat vett hooldama ja puhtana hoidma.

Vee hooldmiast peab alati alustama PH-taseme mõõtmisega, see järel PH taseme korrektseks viima, kas ph-d tõstes või siis alandades kasutades PH-Plus või PH-Minus puhastusainet. Järgmine samm on desinfitseerida vesi. Vett on võimalik desinfitseerida kloorivabade tabletidega “CombiTab´´.Desinfitseeritud vee saladus on õige doseering ning järjepidevus. Kui peale vee desinfitseerimist on vesi jätkuvalt hägune, tuleb vette lisada SeaKlear puhastus ainet, mis kogub kokku erinevad mikrokehad, tekitab neist helbed. Helvestel on lihtsam kinni jääda filtrisse mis puhastab vee ja tagab veele läbi paistvuse. Kõiki eelnevalt nimetatud puhastusaineid on võimalik soetada meie e-poest.

Me küll hooldame järje pidevalt oma kümblustünnis olevat vett, kuid tähtis on ikkagi vahetada kümblustünnis olevat vett 2-3 korda aastas( olenevalt kasutus tihedusest). Kui kümblustünnil on erinevad mugavus elemendid nagu näiteks mullisüsteem või massaaži süsteem siis ka need süsteemid vajavad hooldust. Mugavus süsteemide( torustiku ja vooliute) hooldamiseks peab kasutama puhastusainet PIPEFIX. Pipefix puhastusaine eesmärk on puhastada voolikute ja torudesüsteemid erinevates rasvades ja jääk ainetest. Pipefixi kõige säästlikum kasutamine on seda ühildada vee vahetuse ajaga.

Meeleolu on see, mis lisab väärtusi.

Me teame, kui mõnus on nautida jaheda ilmaga mõnusat ja sooja vanni. Me teame ka seda millise värskuse toob jahedam vesi sumedal suve õhtul. Aga kõige tähtsam on see, et me teame, kuidas luua kõigele eelnevale lisaks mõnusat meeleolu ja veel paremat tunnet.

Esimene meeleolu loomise etapp on kasutada Valgusteraapiat, LED- Värvimuutva lambinäol. Teine on lihasstressi langetamine mullisüsteemi näol. Ning nüüd lisasime lõpp noodiks ka Aroomiteraapia, mis avardab meie meele ja vaimu.

Koostööl Eesti looduskosmeetika tootja Signe Seebid oleme me välja töödanud erinevad aroomiõlid, mida on võimalik lisada vannivette, et luua ainulaadne ja eriline vannis käik. Aroomiõlid aitavad leevendada stressi ja luua kehasse ja vaimu uut energiat. Kuna tegemist on eeterlikeõlidega siis tuleb õli enne vanni lisamist suuremas ämbris veega segada. 1000l veel 6-8tilka õli. Kui lisada aroomiõli vanni veele, siis tuleb hiljem kindlasti vanni vesi desinfitseerida CombiTab tablettidega ja võimalusel vahetada tihedamalt vanni vett.

Tekstiilid

Keha silitavad tekstiilid on kui hea tunde pikendus ning mugavustunde järelteenindus

Et ka peale vanniskäiku oleks mugav tunne, pakume me inimestele võimaluse pikendada oma hea tunde emotsiooni võimalikult pikaks ajaks peale kümblust. Me oleme selle jaoks võtnud oma toodete ridadesse mugavad ja looduslikud hommikumantlid ning saunalinad. Meie hommikumantlid ja saunalinad on kauni ja stiili puhta disainiga millel ilutseb meie võrratu Lingalaiu logo.

Kliendid kiidavad

Google reviews 4.8 ★★★★★

 • Örjan M. ★★★★★

  Oleme Lingalaiu kümblustünni ostuga väga rahul. Kümblustünn on korralik, väga kvaliteetne ja mahutab kaheksa inimest. Valisime happekindlast roostevabast terasest suure ahju, kuna kasutame merevett, ja seda on ülimugav kütta. Kogu ostuprotsessi jooksul anti meile põhjalikku teavet ja juhiseid ning teenindus oli suurepärane. Kiire tarne ja väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Lingalaidu võib tõepoolest soovitada!

 • Andy K. ★★★★★

  Tundub, tegime õige otsuse, valik ju tegelikult lai. Suur on ootus nädalalalõpu saunale ja siis külma tünni!
  Midagi lahedamat ei oska ette kujutadagi. Eks jahedate ilmadega,saab jälle teistpidi naudingu kätte. Tünni pagaldamine läks üle ootuste lihtsalt. Hooldus ja pesemine väga hõlbus.Tänud meistritele ja tootearendajale, kes käis eraldi vee ärajooksu timmimas. Valikus võiks olla ka suurem veeärajooksu kraan, et vesi kiiremini lahkuks tünnist.
  Soovitan kõigile, vaatamata tiba kõrgemast hinnast, saate väga hea tünni!
  Andres ja Helily, Jõulumäe kandist Pärnumaal.

 • Härmo H. ★★★★★

  Ettevõte, millel on asjalik teadmiste ja kogemustepagas ning kes hindab kokkulepetest kinni pidamist!
  Hind on võrdelises väärtuses toodete kvaliteediga!

  Henry T. ★★★★★

  Lingalaidi paadid on hoopis teisest "puust" st, plastist kui teised saadavalolevad. Väga vinge arendustöö ja töösse suhtumine on selles ettevõttes! Soovid jõudu, jaksu ja rohkem koostööd edaspidiseks :-)

 • Jane P. ★★★★★

  Suurepärane müügieelne - ja järgne teenindus. Turu intelligentsem ja eksklusiivsem toode.

  Kristi L. ★★★★★

  Nii kena vann. Me panime ta terrassi peale nii et kui ahi köeb siis saab elavat tuld toast nautida. Mullid ja valgus, mega. Ja nii hästi sai puhastada ka.

 • Lisa W. ★★★★★

  Me oleme väga rahul ostukogemusega, mis me Lingalaiust saime. Super professionaalne tugi ja suhtlus Rootsi osakonna esindajalt Marlenilt. Me saime kiirelt vastused kõikidele oma küsimustele, mis omakorda tekitas meile kindlustunde meie ostu osas. Meie tellimus jõudis kohale paari päeva jooksule ning me olime meeldivalt üllatunud kui ilusa kümblustünni me olime valinud! Kõrgkvaliteetne ja väga ilus!

  0
  0 item
  Ostukorv
  Empty Cart