Skip to main content

Suitsufilter kümblustünnile

Tänu ABCAT® HOTTUB kümblustünni suitsufiltrile saate kütta oma kümblustünni ilma, et peaksite muretsema korstnast väljuva suitsu või tahma pärast. Suitsufilter minimeerib puidu põlemisest tingitud peene tolmu, tahma ja ka lõhna. See tähendab, et võite nüüdsest südamerahus kütta oma kümblustünni ka tiheasustusega piirkonnas naabreid segamata.

Kütke muretult

ABCAT® filter kujutab endast palladium/plaatina katalüsaatorit. Katalüsaatori materjal on paigaldatud ümmargusse moodulisse, mis paigaldatakse kümblustünni ahju ja korstna vahele. Puusuits liigub läbi katalüsaatori, mille käigus lõhustatakse mittetäielikult põlenud süsivesinikühendid. 🔥 Need on ühendid, mis annavad puusuitsule värvi ja lõhna. Lisaks toimib katalüsaator ka otsesõnu filtrina, mis püüab kinni osa peenest lendtuhast.

Oluline on kütta nii, et leegid ei ulatuks korstnasse, mis tagab ühtlasi ka kõige parema efektiivsuse vee soojenemiseks. Selleks kütke maksimaalselt 2 kg sobivat küttepuitu (umbes 4 halgu) poole tunni jooksul.

Katalüsaator vajab ühendite lõhustamiseks ja leegita järelpõletamiseks (katalüütiline oksüdeerimine) puusuitsust saadavat soojust ja hapnikku. Optimaalseks toimimiseks peaks puusuitsu temperatuur katalüsaatori juures olema umbes 300°C, kuid mitte üle 700°C. Seetõttu paigaldatakse ABCAT® HOTTUB otse ahju ja korstna vahele, kuid kütmisel tuleb vältida selle otsest kontakti leekidega.

Esimene suitsufilter kümblustünnile

Oleme koostöös EcoCatiga välja töötanud esimese ja ainsa suitsufiltri kümblustünnile Euroopas. Tippkvaliteetsed suitsufiltrid on valmistatud Hollandis ja loodud töötama ideaalselt ka põhjamaises kliimas.

Ei mingit suitsulõhna ega tahma enam

Kümblustünni puusuitsufilter paigaldatakse parima tulemuse saavutamiseks otse ahju kohale, korstna alla. Nii on filter allikale kõige lähemal ja toimib kõige efektiivsemalt, et põlemisel tekkiva tolmu, tahma ja lõhna kõrvaldamisega toime tulla.

Universaalne suitsufilter kümblustünnile

Kas teil pole Lingalaid kümblustünni? Ärge muretsege, kümblustünni suitsufiltri saate meilt soetada ikkagi. Suitsufiltri saab lihtsa kohandamisega sobivaks muuta mis tahes soovitud suurusele ja igat tüüpi kümblustünni korstnate jaoks.

Esimene kümblustünni suitsufilter Euroopas

Kümblustünni puidusuitsufiltrid on valmistatud Hollandis ja on ainsad terves Euroopas. EcoCati ja Lingalaidi jaoks on kasutajasõbralikkus südameasi. Seetõttu on ABCAT® kaheseinaline. Sarnaselt korstnatoru ümber olevale kuumuskaitsele ei lase see teil kunagi kuuma osa puudutada, mis muudab ABCAT® HOTTUBi kasutamise alati turvaliseks.

Nii Lingalaidi, kui EcoCati jaoks on kvaliteet esikohal. Kümblustünni suitsufiltri korpus on valmistatud roostevabast terasest 316. Kahekordse seinaga filter säilitab kauni hõbehalli värvi sarnaselt ahjule ja kuumakaitsele.

Katalüsaator töötab pallaadiumi ja plaatina baasil. Need on väärismetallid, täpselt nagu kuld. Katalüsaatori materjal on ümmarguses moodulis, mis tuleb paigaldada vahetult ahju kohale, korstna alaosas. Katalüsaatori ülesanne on lõhustada mittetäielikult põlenud ühendeid, mis annavad puidusuitsule värvi ja lõhna. Ühtlasi toimib see ka filtrina, püüdes kinni enamiku tahketest osakestest (lendtuhk).

Personaalne nõustamine meie Elamuskeskuses

Elamuskeskuse külastus on alati elamus, kui teile meeldib õdus atmosfäär, mõnus vestlus ja hea kohv, tee või muu kosutav jook. Ja vestlus pole lihtsalt lõbus, vaid ka asjatundlik. Meie heaolueksperdid teavad kõike meie toodetest ja sellest, kuidas need just teie heaolu parimal võimalikul viisil teenida saaksid.

Katsetage, mitmekesi saunalavale või kümblustünni istuma mahute ja kuidas töötavad erinevad lisaseadmed. Soetades sauna või kümblustünni, soovite seda ju nautida ikkagi aastaid ja aastakümneid.

Elamuskeskus 1 9500027c | 2024
Materjalid

Puuküttel kümblustünn

Traditsiooniliselt on kümblustünnis vett soojaks köetud puuküttel ahjuga, mis asub vees. Paraku võtab niisugune lahendus ära istumisruumi ja tule süütamine sinna on tülikas. See ei kehti aga Lingalaid puuküttega kümblustünnide puhul. Lingalaidilt saate ahju, mis asub kümblustünni välisküljel ning vesi tünnist sinna ja tagasi liigub läbi kahe kuumakindla vooliku. See annab teile rohkem ruumi, tule süütamine on lihtne ja kogu kütmise protsess omaette nauding.

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2024%2F05%2FPuukuttel kumblustunn | 2024
Materjalid

Hea teada

Kuidas ABCAT® suitsufiltriga kümblustünni kütta?

Oluline on kütta nii, et leegid ei ulatuks korstnasse, mis tagab ühtlasi ka kõige parema efektiivsuse vee soojenemiseks. Selleks kütke maksimaalselt 2 kg sobivat küttepuitu (umbes 4 halgu) poole tunni jooksul.

Kuidas puusuitsufiltrit tellida?

Kui olete parajasti soetamas Lingalaid kümblustünni, siis saate suitsufiltri lihtsalt tellimusele lisada. Kui teil juba on Welvaere või Lingalaiu kümblustünn, siis saate suitsufiltri tellida meie veebipoest. Kas teie kümblustünni korstnal on erinevad mõõdud, kui filtril? Andke meile sellest teada ja me kohandame filtri teie tünnile sobivaks. Meilt saab suitsufiltri igale kümblustünnile.

Kuidas kümblustünni suitsufiltrit puhastada?

Suitsufiltri puhastamiseks eemaldage see ahju küljest. Seejärel loputage filter voolava vee all.