Skip to main content

Hooliv sõpruskond

Quality. Time. Outdoors.

Mõistame, et tänapäeval on kõigil kiire ning meie elud on täis igapäevaseid kohustusi, nagu töö, pere ja sõbrad, lisaks veel spordi ja hobidega tegelemine. See paneb meid hindama aja väärtust rohkem kui kunagi varem. Seetõttu soovime luua hetki, kus aeg justkui peatuks – hetki, kus saame tõeliselt lõõgastuda, olla koos oma lähedastega ja nautida vabas õhus veedetud aega.

Teisisõnu: kvaliteetaeg õues – Quality Time Outdoors, on meie peamine eesmärk.

Meie tugevus seisneb meeskonnatöös ja pühendumises. Oleme oma ala eksperdid ja teeme seda, mida teeme, väga hästi – toodame ja müüme kvaliteetseid kümblustünne, saunu ja kõike muud, mis võimaldaks koduaias nautida täiuslikku kvaliteetaega. Seetõttu on kõiges, mida teeme, esmatähtsal kohal isikupära, suurepärane teenindus ja see, et anname alati endast maksimumi

Meie kultuur

Lingalaid X Welvaere jõud ja edu peituvad meie inimestes ja ettevõtte kultuuris. Algselt väikese meeskonnaga alustatu on nüüdseks kasvanud suureks ja kirevaks sõprade klubiks. Selles klubis on inimesi väga erinevatest valdkondadest: meie hulgas on jutuvestjad, seiklejad, kunstnikud, unistajad ja leiutajad. Igaüks neist on pühendunud, südamega asja juures ja valmis igapäevaselt koos kliente inspireerima ja rõõmustama kõigega, mis seondub kvaliteetajaga õues.

Ilma selle 70+ liikmelise Welvaere meeskonnata Eestis, Hollandis, Belgias, Saksamaal ja Prantsusmaal ei oleks me seal, kus me praegu oleme. Meie sõbralik kultuur on loodud üheskoos ja tänu sellele on Welvaere suurepärane koht, kuhu kuuluda. Sellega kaasnevat head tunnet kannab igaüks meist, et see ulatuks iga meie kliendini.

Kuidas see kõik alguse sai?

Tihtilugu arvatakse, et heaolu, lõõgastumine ja nautlemine tähendab vähest edasipüüdlikust, isekust ja teistest mittehoolimist. See on alatu laim! Loomulikult ei teadnud ka üks noor ja ambitsioonikas juht Vahur seda enne, kui end läbipõlemise äärelt leidis.
Võitluses olukorraga jõudis ta aga taipamiseni, et füüsiline ja vaimne heaolu, mida saab pakkuda täiuslikult veedetud kvaliteetaeg on hädavajalik tingimus, et stressi ennetada ja murda, eesmärke saavutada, unistuste poole liikuda ning teel olles ka teisi aidata.
Inspireerituna sellest avastusest sai Vahur aru, et aeg on jätta oma senine töö ning asuda inspireerima ka teisi kvaliteetaega nautima.

Kuidas see alguse sai a92ae807 | 2024
Materjalid

Roheline Lingalaid

Puu meie logol on põhjusega. See on meie jaoks oluline. Me armastame loodust ja naudime tõesti õues olemist. Meile meeldib, kui lehed sahisevad värskes tuuleõhus ja päikesesäras. See on meie lemmikkoht.

Kuna me armastame, siis võtame selle eest ka vastutuse. Usume, et looduselt kasu saades on oluline alati midagi ka tagasi anda. Teeme seda annetades puid organisatsioonile Trees for All.

Roheline Welvaere 723beaed | 2024
Materjalid