Skip to main content

Aiakujundusele paneb ägeda punkti tünnisaun

Kevad on käes ning järjest soojenevad ilmad kutsuvad inimesi aeda nokitsema ja seal rohkem aega veetma. Iga kevad on aiapidajatele kui uus valge paberileht, mis annab võimalusi oma aia sisustamiseks, et luua sellest meeldejääv ja tore koht.

Kohati võib aia kujundamine tunduda raske, sest aia üldpilti omavahel kokku sobitada pole just kõige lihtsam töö. Kuidas antud olukorras luua kõige ilusam ja säravam aed, mis oleks samas eriline ja ka mõnus koht lõõgastumiseks ning patareide laadimiseks?

Terassivann

Aeda kujundades tuleb mõelda, et aed peab sobima majaga ning seda väärikalt täiendama – olgu sul maja sisekujundus nii uhke kui tahes, kuid esmamulje loob maja ja aia välimus.

Tihtipeale mõtleme aiast kui lihtsalt maja ümbritsevast alast, kuhu meil hallimatel päevadel asja polegi. Tegelikult ei koosne aed mitte ainult taimedest, puudest ja murust, mistõttu on oluline tuua aeda vajalikke ja samas rõõmu tekitavaid elemente.

Kümblustünn – ideaalne aiakujunduselement

Ühed põnevad aiakujunduse elemendid võiksid olla kümblustünnid, välibasseinid ning terrassile paigutatud tünnisaunad, mis oleks aiakujundamisel üheks fookuspunktiks.

Kui hakatakse aiakujundust planeerima, pannakse esmalt paika fookuspunktid ehk kohad, kuskohal aias hakkab elu keema. Aga mis oleks, kui üheks selliseks fookuspunktiks oleks tünnisaun?

Basseini või tünnisauna fookusesse toomine annaks juurde palju uusi võimalusi aia kujundamisel. Välibasseinist või tünnisaunast võib saada kodune oaas, mille ümber on varjupakkuvad puud ja põõsad, mille keskele saab rajada jalgrajad ja puhkeala. Samuti annab Lingalaidi vannide ja tünnide kasutamine võimaluse oma aeda ka talvel aktiivselt kasutada.

Kui muidu on Eestimaa talved külmad ja pimedad, siis Lingalaidi köetavad tünnisaunad toovad ka siis aeda elu. Piisab ühe elemendi lisamisest, et võtta oma aiast parim ka talvel. Olles harjunud traditsioonilise aiaga, võib tunduda, et suure tehisliku veekogu toomine ja mahutamine võib olla päris keerukas ja nõuab aia täielikku ümbertegemist. Tegelikult pole asi kaugeltki nii hull.

Terassivann1Lingalaid pakub täpselt sellist terviklahendust, mis vastab kliendi vajadustele ja soovidele. Kliendile jääb vabadus valida kõike alates kütteelemendist, vanni sisu värvist, viimistlusest kuni valgus- ja massaažilahendusteni ehk teisisõnu on tegemist rätsepalahendusega, mis valmib koostöös kliendiga. Lingalaidi toodete konstruktsioon lubab vajadusel kümblustünne, basseine või tünnisaunu ka transportida, et hiljem soovi korral aeda ümber kujundada või uude koju kolides oma spaa kaasa võtta.

Lingalaid kümblustünnid ja terrassivannid annavad meile võimaluse erineda ning olla julge – kasutada ära kõiki aia võimalusi. Aed saab tähelepanu nii sumedatel suveõhtutel kui ka lumistel talvepäevadel, mil toob kokku pere- või sõpruskonnad, et nautida kodust lõõgastust ning tervendavaid protseduure, tähistada tähtpäevi ja tunda üksteisest rõõmu. See annab võimaluse näha, et just kodu ja aed ongi parimad paigad, kus ennast hästi tunda.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kliendid kiidavad

Google reviews 4.8 ★★★★★

 • Örjan M. ★★★★★

  Oleme Lingalaiu kümblustünni ostuga väga rahul. Kümblustünn on korralik, väga kvaliteetne ja mahutab kaheksa inimest. Valisime happekindlast roostevabast terasest suure ahju, kuna kasutame merevett, ja seda on ülimugav kütta. Kogu ostuprotsessi jooksul anti meile põhjalikku teavet ja juhiseid ning teenindus oli suurepärane. Kiire tarne ja väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Lingalaidu võib tõepoolest soovitada!

 • Andy K. ★★★★★

  Tundub, tegime õige otsuse, valik ju tegelikult lai. Suur on ootus nädalalalõpu saunale ja siis külma tünni!
  Midagi lahedamat ei oska ette kujutadagi. Eks jahedate ilmadega,saab jälle teistpidi naudingu kätte. Tünni pagaldamine läks üle ootuste lihtsalt. Hooldus ja pesemine väga hõlbus.Tänud meistritele ja tootearendajale, kes käis eraldi vee ärajooksu timmimas. Valikus võiks olla ka suurem veeärajooksu kraan, et vesi kiiremini lahkuks tünnist.
  Soovitan kõigile, vaatamata tiba kõrgemast hinnast, saate väga hea tünni!
  Andres ja Helily, Jõulumäe kandist Pärnumaal.

 • Härmo H. ★★★★★

  Ettevõte, millel on asjalik teadmiste ja kogemustepagas ning kes hindab kokkulepetest kinni pidamist!
  Hind on võrdelises väärtuses toodete kvaliteediga!

 • Jane P. ★★★★★

  Suurepärane müügieelne - ja järgne teenindus. Turu intelligentsem ja eksklusiivsem toode.

  Kristi L. ★★★★★

  Nii kena vann. Me panime ta terrassi peale nii et kui ahi köeb siis saab elavat tuld toast nautida. Mullid ja valgus, mega. Ja nii hästi sai puhastada ka.

 • Lisa W. ★★★★★

  Me oleme väga rahul ostukogemusega, mis me Lingalaiust saime. Super professionaalne tugi ja suhtlus Rootsi osakonna esindajalt Marlenilt. Me saime kiirelt vastused kõikidele oma küsimustele, mis omakorda tekitas meile kindlustunde meie ostu osas. Meie tellimus jõudis kohale paari päeva jooksule ning me olime meeldivalt üllatunud kui ilusa kümblustünni me olime valinud! Kõrgkvaliteetne ja väga ilus!

  Müük

  Tehniline tugi

  Turundus/koostööd

  Lingalaid OÜ

  0
  0 item
  Ostukorv
  Empty Cart

  [wpforms id="5539"]