Siirry pääsisältöön

Vihreä Lingalaid

Puu meie logol on põhjusega. See on meie jaoks oluline. Me armastame loodust ja naudime õues olemist. Meile meeldib, kui lehed sahisevad värskes tuuleõhus ja päikesesäras. See on meie lemmikkoht. Kuna me armastame, siis võtame selle säilimise eest ka vastutuse. Usume, et looduselt kasu saades on oluline alati midagi ka tagasi anda ja selleks teemegi seda mitmel erineval viisil.

Oleme vastutustundlikud

Me usume, et kõik inimesed vajaksid endi ümber hoopis rohkem puid. Seda paremate ja tervislikemate elutingimuste, suurema bioloogilise mitmekesisuse ja muidugi ka parema kliima nimel. Koostöös organisatsiooniga Trees for All oleme istutanud tänaseks juba kokku rohkem kui 7000 puud- kaks puud iga Welvaere ehitatud kümblustünni või sauna kohta. Nende puude istutamise teeb võimalikuks rahasumma, mille iga oma toote pealt annetame.

Siiski pole see veel kõik. Panustame igapäevaselt selleks, et vähendada loodusressursside ületarbimist ning seetõttu kasutame oma toodete valmistamisel ainult kauakestvaid ja jätkusuutlikke materjale. Samuti on meie kümblustünnid, terrassivannid ning termokatted pakendatud alati taaskasutatavasse pakendisse, mille võtame pärast kauba kohaletoimetamist tellija juurest endaga kaasa ja seejärel uuesti kasutusse. Sel viisil hoiame ära aastas enam kui 2000 kg pakendijäätmete tekitamise.

Näpud mullaseks!

Meie meeskonnaliikmed ei pelga teha oma näppe mullaseks. Vastupidi – me naudime seda! See on hea seltskond, kaunis loodus ja rõõm üheskoos tegutsemisest õige asja nimel. Metsa istutades suurendame elurikkust ja looduslikku mitmekesisust, kus nii inimesed kui loomad end hästi saaksid tunda. Ja muidugi aitab iga istutatud puu tagada meile kõigile kvaliteetse värske õhu, mida igal ajal nautida saame.

Keskkonnasõbralikud materjalid

Meie kaunid heaolutooted koosnevad suures osas puidust. Kuna usume, et mets on nii inimeste, kui loomade jaoks üks kõige väärtuslikem loodusvara üldse, siis oleme otsustanud eelistada vastutustundliku metsamajandamise teel toodetud puitmaterjale. Seetõttu kannabki meie tehastes kasutatav puit FSC vastutustundliku metsamajandamise tähist. Niimoodi saame kõik koos aidata kaasa sellele, et metsaomanikud kogu maailmas majandaksid metsa säästlikult ning põlismetsad ei muutuks palmiõli-, soja- või karjakasvatusaladeks.

Vähem pakendit

Arvukate uuringute kohaselt moodustab mitmesugune pakendiprügi isegi kuni 60% kodumajapidamises tekkivate jäätmete koguhulgast. Pakendiprügi on koormaks nii inimestele, kui loodusele. Seetõttu ongi meie kümblustünnid, terrassivannid ning termokatted pakendatud alati taaskasutatavasse pakendisse, mille võtame pärast kauba kohaletoimetamist tellija juurest endaga kaasa ja seejärel uuesti kasutusse. Sel viisil hoiame ära aastas enam kui 2000 kg pakendijäätmete tekitamise.

Ota JavaScript käyttöön selaimessasi täyttääksesi tämän lomakkeen.