Siirry pääsisältöön

Asiakaspalvelu

Meie jaoks on esmatähtis, et kõik meilt soetatu võimaldaks teil tunda end hästi, aitaks maandada stressi ja parandaks teie elukvaliteeti. Seetõttu võite olla kindlad, et mistahes olukorras on meie meeskond valmis tagama teile alati professionaalse tehnilise toe ja kiire teeninduse.

Millega saame teid aidata?

Soovite täpsustada meilt tellitud heaolutoote tarneinfot või vajate nõu, kas ja kuidas selle peatseks saabumiseks ettevalmistusi teha? Tekkis mõni ootamatu küsimus enne esimest kasutuselevõttu või kasutuse käigus? Kas miski teie heaolutoote juures valmistab teile muret, näib mitte töötavat või vajab ehk hooldust? Meie eesmärk on, et tunneksite end Welvaere toodete ja inimestega seoses alati hästi ja seda isegi siis, kui miski kipub muret valmistama. Seetõttu ärge kõhelge meiega ühendust võtmast. Seetõttu on meie osakondade otsekontaktid alati teie käsutuses, et saaksite kiired vastused asjatundlikud lahendused vastava valdkonna parimalt eksperdilt.

Hooldustöö tellimine

Et saaksime teid võimalikult kiiresti ja hästi aidata, palume teil edastada meie tehnilise toe meeskonnale oluline info: ‍

1. Teie nimi ja kontaktandmed;
2. Võimalikult põhjalik kirjeldus probleemist;

Võtame teiega ühendust järgneva tööpäeva jooksul, et hooldustöö läbiviimises täpsemalt kokku leppida.

Hooldus a8502513 | 2024

Lingalaid garantii

Oleme kindlad oma toodete kõrges kvaliteedis ning soovime, et see kindlustunne valdaks ka teid. Seetõttu anname oma toodetele tavapärase kaheaastase tehasegarantii asemel kolmeaastase garantii, mis kehtib kõigile erakasutuses olevatele toodetele.

Juhul, kui vaatamata kõigele peaks toote juures avalduma mõni defekt, siis garantiiaja jooksul võite alati eeldada, et see parandatakse või asendatakse kiiresti ja loomulikult teie jaoks täiesti tasuta.

Garantii 235a9c09 | 2024

Tehingu üldtingimused

Pikaajalised ja usaldusväärsed partnerlussuhted sünnivad läbi hea tahte ja selgete kokkulepete. Sellest tulenevalt rakendame oma toodete ostu-müügi ja teenuste osutamise osas standardiseeritud üldtingimusi, millega saate tutvuda siinsamas.
Uldtingimused e7439ad8 | 2024

Ota JavaScript käyttöön selaimessasi täyttääksesi tämän lomakkeen.