Skip to main content

Naudi iidseid vannimõnusid! Jaapani stiilis ofuro tippklassi terrassivannid tervendavad nii keha kui ka vaimu

Terves kehas, terve vaim! Just see teadatuntud lause inspireeris Lingalaiu meistreid looma midagi tõeliselt head ja luksuslikku, võttis eeskuju jaapanlastest. Selleks, et soe ja mõnus nauding jõuaks inimeste kodudesse, lõid jaapanlased neljakandilise, kompaktse ja kuumaks köetava vanni OFURO. Ka Lingalaiu tippklassi terrassivannid kannavad selle auks nime OFURO. Lõõgastav kuum vann on kättesaadav kõigile!

Terrassivann OFURO on ehtne koduspaa, mille iidne jaapani disain ja luksuslik välimus mõjub terrassil, tagaaias või sauna eesruumis. See on nagu hindamatu juveel, millelt ei saa silmi!

DJI 0074 | 2023Ettevõtte soov on olnud alati pakkuda head ja luksusliku tunnet võimalikult paljudele inimestele korraga. OFURO oma olemuselt on säästlik, mõnus, tervislik ja sellest võivad saada mõnu koguni mitu inimest korraga. Antud terrassivann on täpselt nii suur, et mahutada ära terve pere ja lisaks jagada seda oma lähedaste sõpradega.

Lingalaiu terrassivannide puhul on siseosas kasutatud kompromissitult kõrgeima kvaliteedi ja spetsiaalse pinnakattega klaasplasti. Et tegemist oleks toote nimele kohaselt kuuma vanniga, on meistrite kätte usaldatud professionaalsed ja võimsad ahjud.

OFURO on kõige säästlikum igapäevane viis reisida pere ja sõpradega Jaapanisse iidseid vannimõnusi nautima. OFURO ei ole lihtsalt terrassivann, vaid on iidne rituaal, mis tervendab keha ja vaimu, tuues kõige luksuslikumal viisil kokku inimesi, et seda kõike koos nautida. Terrassivann pakub head tunnet aastaringselt — nii soojal suvel kui ka kargel talvel.

Terrassivannis mõnulemine maandab stressitaset, mõjub hästi südamele ning leevendab seljavalu. Tippmodelli Agne Vaheri jaoks on terrassivann tema elu tavapärane osa – mõnikord naudib ta veemõnusid isegi kolm tundi korraga. „Peale pikki töiseid päevi tekitab terrassivann hea enesetunde ja kvaliteetsema une!“ kiidab Agne ning lisab: „Samuti on peale trenni lõõgastus lihastele väga hea ning plussiks seegi, et väikesel viisil kalorite kulutus jätkub.“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kliendid kiidavad

Google reviews 4.8 ★★★★★

 • Örjan M. ★★★★★

  Oleme Lingalaiu kümblustünni ostuga väga rahul. Kümblustünn on korralik, väga kvaliteetne ja mahutab kaheksa inimest. Valisime happekindlast roostevabast terasest suure ahju, kuna kasutame merevett, ja seda on ülimugav kütta. Kogu ostuprotsessi jooksul anti meile põhjalikku teavet ja juhiseid ning teenindus oli suurepärane. Kiire tarne ja väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Lingalaidu võib tõepoolest soovitada!

 • Andy K. ★★★★★

  Tundub, tegime õige otsuse, valik ju tegelikult lai. Suur on ootus nädalalalõpu saunale ja siis külma tünni!
  Midagi lahedamat ei oska ette kujutadagi. Eks jahedate ilmadega,saab jälle teistpidi naudingu kätte. Tünni pagaldamine läks üle ootuste lihtsalt. Hooldus ja pesemine väga hõlbus.Tänud meistritele ja tootearendajale, kes käis eraldi vee ärajooksu timmimas. Valikus võiks olla ka suurem veeärajooksu kraan, et vesi kiiremini lahkuks tünnist.
  Soovitan kõigile, vaatamata tiba kõrgemast hinnast, saate väga hea tünni!
  Andres ja Helily, Jõulumäe kandist Pärnumaal.

 • Härmo H. ★★★★★

  Ettevõte, millel on asjalik teadmiste ja kogemustepagas ning kes hindab kokkulepetest kinni pidamist!
  Hind on võrdelises väärtuses toodete kvaliteediga!

 • Jane P. ★★★★★

  Suurepärane müügieelne - ja järgne teenindus. Turu intelligentsem ja eksklusiivsem toode.

  Kristi L. ★★★★★

  Nii kena vann. Me panime ta terrassi peale nii et kui ahi köeb siis saab elavat tuld toast nautida. Mullid ja valgus, mega. Ja nii hästi sai puhastada ka.

 • Lisa W. ★★★★★

  Me oleme väga rahul ostukogemusega, mis me Lingalaiust saime. Super professionaalne tugi ja suhtlus Rootsi osakonna esindajalt Marlenilt. Me saime kiirelt vastused kõikidele oma küsimustele, mis omakorda tekitas meile kindlustunde meie ostu osas. Meie tellimus jõudis kohale paari päeva jooksule ning me olime meeldivalt üllatunud kui ilusa kümblustünni me olime valinud! Kõrgkvaliteetne ja väga ilus!

  Müük

  Tehniline tugi

  Turundus/koostööd

  Lingalaid OÜ

  0
  0 item
  Ostukorv
  Empty Cart

  [wpforms id="5539"]