Skip to main content

Eesti kõige seksikam naine Grete Paia: armastan tünnisaunas mõnuleda – veeprotseduurid teevad nahale head

AD9A9149 | 2023„Mu vanemad on terve elu naernud, et ma justkui elan vees. Nii juba pisikesest peale. Iga kord, kui me mereranda läksime, jooksin esimesena vette ja tulin viimasena välja. Vesi on minu jaoks alati väga teraapiline olnud,“ tunnistab lauljatar Grete Paia.

Seega pole imestada, et Grete naudib ka tünnisaunas mõnulemist. „Kuna veedan järjest rohkem aega oma Saaremaa lapsepõlvekodus, olen mõelnud, et seal võiks olla tünnisaun. Olen seda pererahvale juba mitu suve rääkinud, siiani ei võtnud nad vedu. Aga siis ma hakkasin neid hirmutama, et võtan hoopis siidikanad. Selle kõrval tundus tünn väga okei asi – muidu tulen veel kanadega,“ seletab Grete naerusuiselt.

Pereliikmete hulgas näitas esimesi leebumismärke Grete vanaema, kes võttis sel kevadel ise teemaks kümblustünni soetamise. „Ma usun, et covid on kindlasti suurendanud tünnisaunade populaarust, sest alati ei olnud võimalik spaasse minna. Seda on nii paljudes aedades näha,“ märgib lauljatar.

Niisiis ongi nüüdseks Grete Saaremaa kodu hoovi paigaldatud Lingalaiu stiilne kümblustünn. „Lingalaiu disain on kaunis ja mulle on jäänud mulje, et just nemad pakuvad kõige kvaliteetsemaid kümblustünne. Ka nende lähenemine on väga personaalne ning mul oli võimalik ise valida sisu ja muud lisad,“ kiidab noor naine.

Grete valis välja Lingalaiu parima ja kõige luksuslikuma mudeli: Lux. „Kui juba võtta tünnisaun, siis ikka nii, et on võetud – mitte sedaviisi, et tahaks mõne aja pärast uut ja paremat. Lux on kõige rohkemate lisadega ning selle sisu on ergonoomiline ehk keha järgi voolitud. Mulle meeldis ka see, et ahi ei ole eraldiseisev osa tünnist, vaid sisse integreeritud. Lisaks on Lux veel eriti ilusa välimusega – silmailu peab olema!“ selgitab Grete. Muuseas, integreeritud ahi on kauni klaasuksega ning tekitab pimedamal ajal kaminaefekti.

gretepaia | 2023Lux kümblustünni mahub korraga seitse-kaheksa inimest, nii et seal saab mugavalt istuda ka suurema seltskonnaga. „Ma tegelikult ei oskagi veel öelda, kes seda kümblustünni eelkõige kasutama hakkavad. Ilmselt mina ja mu sõbrad, aga loodan, et ema, isa ja vanavanemad harjuvad ka ära,“ lausub Grete ja lisab: „Kuna mu töö nõuab palju suhtlemist ja seltskonnas olemist, siis laen ma ennast tegelikult ajal, kui olen täiesti üksi. Usun, et tünnisaun on hea koht täitsa omaette olemseks.“

Üldiselt on Grete alati olnud väga suur spaas käija, kuid viimastel aastatel on nii kiire olnud, et spaatama väga palju ei jõua. Nüüd on tänu kümblustünnile võimalik spaamõnusid nautida otse koduaias! „Ma arvan, et koduspaa ongi tegelikult kõige parem variant,“ leiab ta.

Hiljuti kuulutati Grete ka Eesti kõige seksikamaks naiseks. Lauljatar on arvamusel, et kauni välimusega on tihedalt seotud just iseenda eest hoolitsemine ja lõõgastumine. „Minu elutempo on muidugi praegusel ajal nii kaootiline, et tuleb ette perioode, kus magan kõigest neli tundi… Hetkel saan veel selle peal liugu lasta, et olen 26-aastane, aga pikka pidu vist enam ei ole – peab iluune peale rohkem mõtlema,“ naerab Grete ja ütleb seejärel tõsisema häälega: „Aga muidu on kindlasti oluline puhata, lõõgastuda ja enda eest hoolitseda. Et olla seksikas ja enesekindel, pead ennast tundma hästi, puhanuna ja mugavalt.“

Niisiis soovitab Grete hea enesetunde ja välimuse nimel võtta hetki iseenda jaoks. „Kasvõi ühel õhtul ja tund aega – see kõik teeb enesetunde paremaks. Veeprotseduurid on nahale nagunii head.“

Kuigi kümblustünn on ideaalne aastaringselt, ootab Grete eelkõige talvist tünnis mõnulemist. „Õues on 15 külmakraadi, karvamütsid on peas, soojeneda tünnis ja siis hüpata lumme – see on nii mõnus! Talvel on tünnisaun palju ekstreemsem kogemus,“ sõnab ta.

Kui tahad olla sama kaunis, enesekindel ja puhanud nagu Grete, siis tutvu meie kümblustünnide valikuga SIIN.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kliendid kiidavad

Google reviews 4.8 ★★★★★

 • Örjan M. ★★★★★

  Oleme Lingalaiu kümblustünni ostuga väga rahul. Kümblustünn on korralik, väga kvaliteetne ja mahutab kaheksa inimest. Valisime happekindlast roostevabast terasest suure ahju, kuna kasutame merevett, ja seda on ülimugav kütta. Kogu ostuprotsessi jooksul anti meile põhjalikku teavet ja juhiseid ning teenindus oli suurepärane. Kiire tarne ja väga hea hinna ja kvaliteedi suhe. Lingalaidu võib tõepoolest soovitada!

 • Andy K. ★★★★★

  Tundub, tegime õige otsuse, valik ju tegelikult lai. Suur on ootus nädalalalõpu saunale ja siis külma tünni!
  Midagi lahedamat ei oska ette kujutadagi. Eks jahedate ilmadega,saab jälle teistpidi naudingu kätte. Tünni pagaldamine läks üle ootuste lihtsalt. Hooldus ja pesemine väga hõlbus.Tänud meistritele ja tootearendajale, kes käis eraldi vee ärajooksu timmimas. Valikus võiks olla ka suurem veeärajooksu kraan, et vesi kiiremini lahkuks tünnist.
  Soovitan kõigile, vaatamata tiba kõrgemast hinnast, saate väga hea tünni!
  Andres ja Helily, Jõulumäe kandist Pärnumaal.

 • Härmo H. ★★★★★

  Ettevõte, millel on asjalik teadmiste ja kogemustepagas ning kes hindab kokkulepetest kinni pidamist!
  Hind on võrdelises väärtuses toodete kvaliteediga!

 • Jane P. ★★★★★

  Suurepärane müügieelne - ja järgne teenindus. Turu intelligentsem ja eksklusiivsem toode.

  Kristi L. ★★★★★

  Nii kena vann. Me panime ta terrassi peale nii et kui ahi köeb siis saab elavat tuld toast nautida. Mullid ja valgus, mega. Ja nii hästi sai puhastada ka.

 • Lisa W. ★★★★★

  Me oleme väga rahul ostukogemusega, mis me Lingalaiust saime. Super professionaalne tugi ja suhtlus Rootsi osakonna esindajalt Marlenilt. Me saime kiirelt vastused kõikidele oma küsimustele, mis omakorda tekitas meile kindlustunde meie ostu osas. Meie tellimus jõudis kohale paari päeva jooksule ning me olime meeldivalt üllatunud kui ilusa kümblustünni me olime valinud! Kõrgkvaliteetne ja väga ilus!

  Müük

  Tehniline tugi

  Turundus/koostööd

  Lingalaid OÜ

  0
  0 item
  Ostukorv
  Empty Cart

  [wpforms id="5539"]